technologyinfo technologyinfo .

technologyinfo

فروش ويزه پاوربانك


تخفيف ويژه پاور بانك

فروش ويژه پور بانك

پاور بانك اي ديتا P20000D

 

شارژر همراه اي ديتا مدل P20000D ظرفيت ۲۰۰۰۰ ميلي آمپر ساعت ساخت شركت «اي‌ديتا» (ADATA) از مدل‌هاي پرچم‌دار اين شركت محسوب مي‌شود كه با ظرفيت ۲۰۰۰۰ ميلي‌آمپرساعت عرضه شده و مي‌تواند تلفن‌هاي همراه هوشمند با باتري‌هاي رايج را در حدود شش بار شارژ كرد؛ همچنين صفحه‌نمايش ديجيتالي كه روي بدنه تعبيه‌ شده است، ميزان باقي‌مانده‌ي شارژ دستگاه را به‌صورت دقيق و به درصد نمايش مي‌دهد.همچنين چراغ‌قوه‌اي از نوع LED براي اين محصول در نظر گرفته شده كه در شرايط اضطراري مي‌تواند مورد استفاده قرار گيرد و اين دستگاه را كارآمدتر كرده است. همچنين دو پورت شارژ براي اين مدل طراحي شده است و به كاربر اجازه مي‌دهد هم‌زمان دو دستگاه را باهم شارژ كند. بدنه‌ي دستگاه به شكلي مقاوم طراحي شده است كه تا حدي آن را در برابر ضربه مقاوم مي‌سازد.اين پاوربانك از استانداردهاي متنوعي در زمينه‌ي ايمني پاوربانك و همچنين محافظت از دستگاه‌هاي متصل براي شارژ برخوردار است.

 

شارژر همراه اي ديتا مدل P20000D ظرفيت ۲۰۰۰۰ ميلي آمپر ساعت

 

 

 

صفحه‌نمايش ديجيتال

اين پاوربانك نه‌تنها ظرفيت بسيار زيادي دارد، بلكه به صفحه‌نمايشي كوچك و شيك مجهز شده است كه ميزان شارژ باقي‌مانده در پاوربانك را نمايش مي‌دهد. ميزان شارژ باقي‌مانده در دستگاه به‌صورت درصد از صفر تا صد نمايش داده مي‌شود. مزيت اين صفحه‌نمايش اين است كه ميزان دقيق باتري را نمايش مي‌دهد. در مدل‌هاي ديگر، اين ميزان توسط چندين چراغ نمايش داده مي‌شود كه در مقايسه با اعداد صفر تا صد بسيار مبهم است و درصورتي‌كه دستگاه سه چراغ را از مجموع چهار چراغ نمايش دهد، شارژ دستگاه مي‌تواند هرجايي بين ۵۱ تا ۷۵ درصد باشد.

 

شارژر همراه اي ديتا مدل P20000D ظرفيت 20000 ميلي آمپر ساعت

 

ظرفيت

شايد تابه‌ حال از پاوربانك‌هايي با ظرفيت‌هاي ۵۰۰۰ يا ۱۰۰۰۰ ميلي‌آمپرساعت استفاده كرده‌ايد. قاعدتا هرچه ظرفيتپاوربانك بيشتر باشد، بهتر است؛ اما ظرفيت بالاتر عيب آن ابعاد بزرگ و وزن زياد است. ظرفيت ۲۰۰۰۰ميلي‌آمپرساعتي P20000D مي‌تواند يك تبلت با ظرفيت عادي را ۱٫۸ بار شارژ كند. تلفن‌هاي همراه هوشمند با ظرفيت‌هاي باتري معمول هم مي‌توانند حدود ۶ بار شارژ شوند. ظرفيت زياد پاوربانك شايد بتواند تا چندين روز، تلفن همراه هوشمند شما را شارژ كند و فقط هر چندروز يك‌بار مجبور باشيد، پاوربانكتان را شارژ كنيد.

 

productImage8492-300x156.jpg

 

پورت شارژ دوگانه

پاوربانك P20000D از دو خروجي شارژ بهره‌مند شده است. خروجي شارژ دوگانه اين امكان را به كاربر مي‌دهد كه بتواند همزمان هر دو دستگاه خود را شارژ كند و براي شارژ دستگاه دوم منتظر شارژشدن دستگاه اول نباشد.

  منبع : دورانديش

 

 

 


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۴:۲۸ توسط:maede موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :